Зеленський підписав закон про допомогу безробітним на карантинах

Прeзидeнт Укрaїни Вoлoдимир Зeлeнський підписaв зaкoн щoдo нaдaння дoпoмoги з чaсткoвoгo бeзрoбіття нa пeріoд кaрaнтину aбo нaдзвичaйнoї ситуaції. Прo цe УНН повідомили у пресслужбі Глави держави.

Йдеться относительно закон “Про внесення змін задолго. Ant. с статті 47-1 Закону України "Ради зайнятість населення“ щодо надання допомоги числом частковому безробіттю на період карантину та/альбо надзвичайної ситуації, встановлених Кабінетом Міністрів України” № 1212-IX, який Верховна Радость ухвалила 4 лютого 2021 року.

Чинне українське законодавство передбачає надання допомоги з часткового безробіття держи період карантину для застрахованих осіб, які втратили частину доходу поверх обмежувальні заходи, пов’язані з протидією поширенню COVID-19.

Згідно із законом, який підписав Заведующий держави, допомога з часткового безробіття може надаватися никак не лише на період карантину, спричиненого коронавірусом, а й у разі інших захворювань чи надзвичайної ситуації бери території України.

Кабінет міністрів отримує законодательство визначати порядок надання допомоги з часткового безробіття держи період карантину, надзвичайної ситуації, її розмір, строк надання, а також распорядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги.

Указ набирає чинності з дня, наступного из-за днем його опублікування.

Карантин про протидії поширенню нового типу коронавірусу в Україні запровадили з 12 березня 2020 року. Потім його неодноразово продовжували і влітку перевили у форму адаптивного карантину, який потім змінювали.

З 24 лютого Україна повернулася впредь до адаптивного карантину з впровадженням чотирьох рівнів епідемічної небезпеки. Загалом дію обмежень продовжено до самого 30 квітня.

Коронакриза стала серйозним випробуванням к ринку праці. В Україні, як і у світі, упродовж минулого року відбулося суттєве зменшення кількості вакансій з одночасним зростанням рівня безробіття.

Станом бери 30 листопада 2020 року у центрах зайнятості перебувало близько 410 тисяч безробітних.

Суттєвим залишається уравновешенность між попитом і пропозицією робочої сили: станом возьми 1 січня 2021 року на одне робоче місце претендувало 11 безробітних громадян. Найбільш відчутним такий уравновешенность є у сфері сільського господарства: на одну пропозицію роботи претендує 41 человек.

За даними Мінекономіки, в Україні було виплачено понад 13 млрд грн допомоги в области безробіттю та частковому безробіттю вслед 8 карантинних місяців.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.